İletişim Bilgileri

podfiyat.com Orijinal Yeni Nesil Elektronik Sigara İletişim Bilgilerimiz aşağıda sizler için paylaştık. Satış öncesi ve satış sonrası her türlü soru, talep ve önerilerinizi bize iletişim kanallarımızdan ulaşarak iletebilirsiniz.

Telefon

Mail : podfiyatcom @ gmail.com

Whatsapp

Adres : Perpa Ticaret Merkezi B Blok, Okmeydanı, Şişli / İstanbul

Sıkça Sorulan sorular

En çok merak edilen soruları sizler için derledik…

Ürünleriniz Orijinal mi?

Sitemizde yer alan tüm ürünler orijinal ve kapalı özel kutusunda olup, Ürün kutu üzerinde yer alan kazımalı QR kodu lie sorgulayabilirsiniz. (Sorgulama sadece cihazlarda geçerli olup, Pod ve Heets’lerde yoktur.)

Ürün Garantisi & İadesi Var mı?

Elektronik cihazlarda 1 yıl Avrupa & Amerika garantisi bulunmaktadır. Ancak ülkemizde Garanti yoktur. Ürünü ilk açtığınızda bir arıza ya da problem ile karşılaştığınızda en kısa sürede bize ulaşmanız rica olunur. Açılmış ve kullanılmış ürünlerde değişim ve iade yoktur. 

Hangi Kargo ile Çalışıyorsunuz? Kargo Takip Numarasını Öğrenmek İstiyorum

Türkiye’nin her yerine Kapıda Nakit Ödeme ya da Şubeden Kredi Kartı ile Ödeme hizmeti MNG Kargo ile sağlanmaktadır. Kargo Takip Numaraları kargo çıkış günü Saat 19:00’da tarafınıza Mail /SMS ile gönderilmektedir.

Mağaza Satışınız Var mı ?

podfiyat.com olarak firmamız İstanbul, Şişli Perpa Ticaret Merkezinde yer almakta olup, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için mağaza satışımız yoktur. Ancak, Perpa yakınlarında ve içinde elden yaya kurye ile teslimat sunabilmekteyiz.

Sigaarayı Bıraktım Demek için Cihaz Yeterli mi?

Biraz klişe olacak ancak, sigarayı gerçekten bırakmak istemeli ve bunu beyninizde şartlamanız gerekiyor. Kokusundan tiksinmeli gerekirse sigara içen ortamlarda fazla olmamanız gerekmektedir. Elektronik sigara kullanımını, el alışkanlığınızı ve yoksunluk durumunuzu gidermeyi amaçlayarak kullanmalı ve cihaz kullanımını da belirli süre sonra azaltarak tamamen bırakmayı hedeflemelisiniz. Unutmayın İradenizin güçlü olduğu bilin ve sağlıklı bir yaşam dileyin.